X

Menu

HAKKIMIZDA

BUTON KALIP MAKİNA İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Buton Kalıp Makina 2012 yılının ağustos ayında hizmete girmiştir. Kaliteli hizmet ve zamanında teslimata önem veren firmamız, sahip olduğu üst düzey teknolojisini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmete sunmuştur.

Buton Kalıp Makina, kendi tasarımları ile her türlü sac kesme, bükme, sıvama, prograsif kalıplarının yanı sıra plastik şekillendirmeye de girmiş ve kendi tasarım ekibiyle müşterilerine plastik enjeksiyon kalıpları da imal etmeye hazır duruma gelmiştir.

Buton Kalıp Makina, müşteri odaklı bakış açısını felsefe edinmiş ve beklentilerin ötesine geçmeyi hedef edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Otomotiv sektöründe ihtiyaç duyulan sac-metal ve plastik enjeksiyon kalıplamaları ile ilgili    talepleri hızlı ve kaliteli olarak yerine getirmek. İnsan, malzeme, bilgi, teçhizat ve teknolojiden meydana gelen sistemleri geliştiren ve verimliliğini artıran. Problemleri akıl, bilim ve teknoloji ışığında çözebilen, sürekli gelişmeyi hedef edinen, takım çalışmasına bağlı ve toplam kalite felsefesini benimsemiş. Müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren ve müşterilerine güven veren firma olmak.

VİZYONUMUZ

Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi olmayı, ürettiği değerler ile yalnızca sektörel anlamda değil, tüm insanlığa faydalı  değerler üretmeyi hedefler.